New!Lilit-Story(Vlastní tvorba)

11. března 2012 v 16:43 | -[Sasori]- |  Lilit-Story


Lilien(Raději Lilit,nechtěj te ji naštvat) xDTato dívka je tedy Lilit(Lilien xD )Je jí 12 let,a její rodiče ji už nechtěli,jen kvůli tomu,že do ni někdo zapečetil listového Shukaku(Můj výmysl,tak si toho nevšímejte xDD )Je hrozně chytrá a při bojích rychle přemýšlí,má jako "Absolutní Ochranu"Kamenné lístky,umí rychle zabít,žije se svou tetou a dvěma sestřenkami které jsou straší,což znamená,že ona je sice nejmladší ale je nejsilnější,tyto dívky jsou jediné,kterém pmalu dovolí aby na ni mluvili.
Všichni ji jako malou nenáviděli,protože má v sobě Shukaku,ale jen její sestřenky si sní sotva hrály,ale ted ji mají hrozně rády!

Toto je Lenn(Lenny,celým jménem)Takže!Toto je Lenn(Lenny)Její oblíbená zbran je Kunai,je taková pohodářka,z ničeho si nic nedělá,někdy je fakt znuděná.Ale hrozně miluje Lilit,má jí ráda porotže ji jako malou Lilit chránila před dětmy,které ji chtěly jak psychicky tak fyzicky ublížit.

Liz(Celým jménem Lizi)Tak!Toto je Liz(Lizi xD )Je nejstarší ze sestřenek,je jí tím pádem 13 je nějakej ten měsíc od Lenn,je také nejhezčí jak se říká,ale více kluků touží po Lilit,porotže čím tajemnější,tím víc kluků jí chce.Jak jste si doufám všimli,každá z dívek má nějaký řetízek.
Ale i když se více kluků lepí na Lilit,tak ji Liz taky hrozně miluje!Díky tomu,že se Liz smály jako malé,byla to totiž taková oškolivka Katka xDD.
Ted by to mělo přijít, to že budou Chuninské zkoušky,a také příjdou nový lidé.A jsou všechny v jednom teamu!

Ještě tu je někdo!
Chiyoko,jejich sensei:

Je ůžasná,a je to KUS! ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama